Preču pasūtīšana.

Preču iegāde un pasūtīšana Ratubode.lv interneta veikalā iespējama tikai izmantojot www.ratubode.lv mājas lapu.

1. Izvēlieties Ratubode.lv preču katalogā vēlamo preci. Kad esiet izvēlējies preci un tās parametrus (krāsa, izmērs, versija utml.), spiediet pogu "PIEVIENOT GROZAM" .

2.  Turpiniet iepirkšanos, līdz visas vēlamās preces ir pievienotas. Jūs variet apskatīt un labot pievienotās preces,  atverot sadaļu GROZS lapas augšpusē vai kreisās puses kolonnā.

3.  Lai noformētu pirkumu, spiediet pogu "TĀLĀK". Jauniem klientiem tiks piedāvāta iespēja reģistrēt lietotāja profilu vai arī iepirkties kā viesim, aizpildot prasītos informācijas laukus.

4. Reģistrētiem lietotājiem jāizvēlas piegādes adrese vai jānorāda jauna preču saņemšanas vieta.  Pasūtījuma saņemšanai iespējams izvēlēties valstis, uz kurām tiek veikta preču piegāde. Ja valsts, uz kuru vēlaties saņemt sūtījumu nav sarakstā, lūdzu sazinieties ar mums, lai uzzinātu par preču piegādes iespējām.

5. Nākamajā solī pircējam tiks piedāvāta iespēja izvēlēties piegādes veidu un tiks sniegta informācija par piegādes izmaksām konkrētajam pasūtījumam. Šajā solī Jums vēlreiz jāiepazīstas ar Ratubode.lv pakalpojuma noteikumiem un jāatzīmē, ka esiet par tiem informēts.

6. Pēdējais solis pirkuma noformēšanā ir apmaksas veida izvēle. Pēc apmaksas veida izvēlnes, Jūs variet izvēlēties rēķina valūtu un galīgi apstiprināt pasūtījumu, nospiežot pogu "APSTIPRINU PASŪTĪJUMU".

7. Uz Jūsu norādīto e-pasta adresi tiks nosūtīta pasūtījuma kopija un apmaksātais, vai apmaksai paredzētais rēķins.

 

 

Jebkuru neskaidrību un jautājumu gadījumā, lūdzu sazinieties ar MintStore, izmantojot saziņas kontaktformu, nosūtot e-pasta vēstuli vai izmantojot norādīto kontakttālruni interneta mājas lapā.

Prece pievienota salīdzināšanai

Mēs izmantojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas, nodrošinātu sociālo saziņas līdzekļu funkcijas un analizētu mūsu datplūsmu.
Informāciju par to, kā jūs izmantojat mūsu vietni, mēs arī kopīgojam ar saviem sociālās saziņas līdzekļu, reklamēšanas un analīzes partneriem,
kuri to var apvienot ar citu informāciju, ko viņiem sniedzat vai ko viņi apkopo, kad lietojat viņu pakalpojumus.
Turpinot lietot mūsu tīmekļa vietni, jūs apstiprināt mūsu sīkdatnes.