Preču piegādes izmaksas.

Ja piegāde jāveic Rīgā, noformējot pasūtījumu iespējams izvēlēties bezmaksas piegādi.

Citu pasūtījumu piegādei šobrīd tiek izmantoti kurjerpasta pakalpojumi. Piegādes izmaksas Latvijas teritorijā ir 12.10eur, ieskaitot 21% pievienotās vērtības nodokli.

Pasūtījumu piegādei Lietuvā un Igaunijā tiek izmantoti kurjerpasta pakalpojumi. Piegādes izmaksas Lietuvā un Igaunijā ir 12.10eur, ieskaitot 21% pievienotās vērtības nodokli.

Pasūtījumu piegādei uz Austriju, Beļģiju, Čehiju, Dāniju, Luksemburgu, Nīderlandi, Slovākiju, Somiju, Vāciju un Zviedriju tiek izmantoti kurjerpasta pakalpojumi. Piegādes cena uz šīm valstīm ir 24.20eur, ieskaitot 21% pievienotās vērtības nodokli.

 

Šeit minētās preču piegādes cenas ir aptuvenas, precīzas piegādes izmaksas tiek norādītas noformējot preču pasūtījumu un ir atkarīgas no preču skaita, svara, izmēra un pirkuma summas. 

 

Preču piegāde.

Ja preces ir pieejamas noliktavā, tās tiek izsūtītas 2 darba dienu laikā pēc pilnas apmaksas saņemšanas par pirkumu. Precēm, kuras ir iespējams pasūtīt no ražotāja noliktavas, aptuvenais piegādes laiks ir norādīts preces lapā. Lūdzam ņemt vērā, ka dažādu iemeslu dēļ ir iespējama preču piegāžu aizkavēšanās, par ko RATUBODE.LV vienmēr informē klientu.

Jebkuru neskaidrību un jautājumu gadījumā, lūdzu sazinieties ar RATUBODE.LV, izmantojot saziņas kontaktformu, nosūtot e-pasta vēstuli vai izmantojot norādīto kontakttālruni interneta mājas lapā. 

 

Preču piegādes termiņi pēc preču izsūtīšanas no RATUBODE.LV noliktavas.

Latvijas teritorijā preču piegāde pēc izsūtīšanas notiek ne ilgāk kā divu darba dienu laikā.

Igaunijā un Lietuvā preču piegāde pēc izsūtīšanas notiek ne ilgāk kā trīs darba dienu laikā.

Uz Austriju, Beļģiju, Čehiju, Dāniju, Luksemburgu, Nīderlandi, Slovākiju, Somiju, Vāciju, Norvēģiju, Poliju un Zviedriju u citām valstīm Eiropā preču piegāde notiek 4 līdz 10 darba dienu laikā.

Prece pievienota salīdzināšanai

Mēs izmantojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas, nodrošinātu sociālo saziņas līdzekļu funkcijas un analizētu mūsu datplūsmu.
Informāciju par to, kā jūs izmantojat mūsu vietni, mēs arī kopīgojam ar saviem sociālās saziņas līdzekļu, reklamēšanas un analīzes partneriem,
kuri to var apvienot ar citu informāciju, ko viņiem sniedzat vai ko viņi apkopo, kad lietojat viņu pakalpojumus.
Turpinot lietot mūsu tīmekļa vietni, jūs apstiprināt mūsu sīkdatnes.